Засідання літературно-філософського клубу «Екзистенція»

25 березня 2019 року в актовій залі коледжу відбулося чергове засідання літературно-філософського клубу «Екзистенція» на тему  «Життя іде і все без коректур…» (Ліна Костенко). Захід був покликаний сприяти усвідомленню студентами власного життя, його цілей; розумінню своїх сил і можливостей; виховувати почуття справедливості, людської гідності, відповідальності за свої вчинки.

Студенти ділилися своїми роздумами про сенс людського буття. Бажання жити в мирі, добрі, щасті звучало в авторських віршах студентів групи ПО-13 Юлії Брийовської, Лілії Кінцак,  Аліни Вітик. Особливо зворушливо звучали пісні у виконанні Галини Маєнти (ДО-11), яка виконала англомовну композицію, Лілії Кінцак(ПО-13), Христини  Мантошко (ПО-11),  а також вокальної групи під керівництвом Ліховина С.З. Викладач історії України Славич Л.В. наголосила, що бути людиною і гідно прожити життя, означає не залишатися байдужими до подій, що відбуваються в Україні. Присутні у залі хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіальної дошки Дмитру Демковському вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Упродовж заходу звучали думки про утвердження принципів загальнолюдської моралі, усвідомлення вартості людського життя, взаєморозуміння, виникала жвава дискусія між студентами в залі та ведучими, роль яких майстерно виконали Софія Василів (ПО-13) та Володимир Остапчук (ОМ-11), Ольга Заріцька та Микола Лемкалович (ПО-12).

Захід підготували викладачі: зарубіжної літератури Боровкова С.К., Богданова О.І., історії України  Славич Л.В., музики Петречко О.М. та Ліховин С.З.

 

Друк