Заввідділеням "Початкова освіта"

КРУГЛЯК ОЛЕГ ЯРОСЛАВОВИЧ

кандидат педагогічних наук, завідувач відділення початкової освіти, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист,
відмінник освіти України

Народився 23 червня 1959 р. на Тернопільщині. Закінчив Кременецьке педагогічне училище (диплом з відзнакою, 1978 р.), Тернопільський державний педагогічний інститут імені Я.Галана (спеціаліст, диплом з відзнакою, 1982 р.), Львівський державний інститут фізичної культури (магістр, диплом з відзнакою, 2002 р.), аспірантуру Львівського державного університету фізичної культури (кафедра теорії і методики фізичного виховання, 2005 р.). У 2005 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (тема «Підготовка майбутніх учителів до реалізації міжпредметних зв’язків у процесі фізичного виховання молодших школярів», науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Б. Шиян).
З 1982 р. – викладач теорії і методики фізичного виховання. З 2007 р. – завідувач відділення початкової освіти педагогічного коледжу.

У науковому доробку понад 100 наукових публікацій, серед яких  навчальні програми, навчально-методичні посібники, посібники-практикуми (у тому числі - 4 з грифом МОН України),  наукові статті. Учасник міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій і семінарів.

Коло наукових досліджень та зацікавлень: підготовка фахівців спеціальності «Початкова освіта» у педагогічних коледжах; підготовка майбутніх учителів до реалізації міжпредметних зв’язків у процесі фізичного виховання школярів; формування культури нації; теніс, плавання, туризм.

На відділенні початкової освіти працює понад 60 викладачів, серед них:  кандидати наук (В.Вантух, О.Кругляк, Л.Рондяк, Л.Войтків), магістри наук, викладачі вищої кваліфікаційної категорії, викладачі-методисти, старші викладачі, відмінники освіти України.

Підготовка майбутніх учителів початкових класів здійснюється протягом 3 років 10 місяців.

Випускники відділення можуть без вступних іспитів продовжувати навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені І.Франка, Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка та інших ВНЗ нашої держави.

Понад 10 тисяч випускників стали гідними педагогами, досвідченими вчителями, кандидатами і докторами наук, відомими особистостями у різних галузях державного життя.

Для навчального процесу на відділенні є просторі, добре обладнані кабінети з мультимедійними системами, у тому числі – 5 комп’ютерних лабораторій, актовий, читальний і спортивні (ігровий, гімнастичний, тренажерний) зали, спортивний майданчик із штучним покриттям, бібліотека з книжковим фондом понад 60 тисяч примірників.

На відділенні є чимало цікавих напрацювань у позааудиторній виховній роботі студентів: спортивні гуртки і секції, зустрічі з цікавими людьми, конкурси і фестивалі, вечорниці, спортивні змагання, туристські походи та екскурсії.

Світ навколо нас швидко змінюється. Ми можемо і повинні стати частиною єдиного Європейського освітнього поля. Наша держава має якнайшвидше виконати власні зобов’язання щодо реформування освіти. Це потрібно не Європі, а нашим українським дітям, яким відкривається унікальний шанс здобувати вдома європейську освіту.

Друк