01-24 березня проводився конкурс з образотворчого мистецтва серед учнів 9 класів  загальноосвітніх шкіл Самбірського району та м. Самбір.

Мета конкурсу: підвищення рівня художньої освіти, підтримки молодих талантів України, налагодження стосунків та зв’язків між освітніми закладами, до участі у конкурсі запрошуються учні 9 класу загальноосвітніх шкіл, в тому числі й ті, які відвідують художні школи та художні студії, школи мистецтв, художні гуртки, будинки творчості.

Конкурс проводився у 2 етапи:

І етап  з 1 березня по 11 березня на базі Бісковицької СЗШ 1-ІІІ ст.

на тему: «Малюнок пейзажу». Учасники конкурсу виконували  творчу роботу у техніці акварелі або гуаші.

Переможці І етапу були нагороджені грамотами та подарунками.

 

2етапзаключний проводився 17 березня 2016 р. на базі Самбірського педагогічного коледжу на тему: «Натюрморт складений із 2-3 предметів на кольоровому  тлі» (акварель або гуаш,  формат А-3).

У другому етапі конкурсу взяли участь переможці першого етапу.  Учасники конкурсу виконували  творчу роботу у техніці акварелі або гуаші.

Склад журі визначався відповідними органами управління освітою району та дирекцією Самбірського педагогічного коледжу.

 

Голова журі: завідувач відділення Щерба М.А.

Члени журі:

голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва  Мількович Г.І.;

викладачі образотворчого мистецтва: Гапак М.М. та Намяк І.І.;

методист районного відділу освіти Паславська О.І.

 

Переможці 2 етапу конкурсу були нагороджені грамотами, подарунками та  рекомендаціями на загальних підставах для вступу на відділ образотворчого мистецтва у Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака.