Одинадцятого квітня 2016 у Самбірському педагогічному коледжі відбулося відкрите засідання  гуртка «Мислителі», тема засідання «Віра і сучасні виклики цивілізації». Метою засідання було розглянути і проаналізувати такі проблеми сучасності, як:екологічні катастрофи, суїцид, евтаназія, новітні хвороби сучасності; ознайомити студентів з християнськими  поглядами на ці проблеми; показати, що безвихідних ситуацій не буває, що віруюча людина ніколи не залишається на одинці зі своїми проблемами - вона завжди може сподіватися на милість і підтримку Господа; сприяти вихованню у студентів оптимістичного, життєстверджуючого погляду на світ, терпимості, милосердя, уважного ставлення до оточуючих людей; сприяти удосконаленню вмінь дискутувати, самостійно знаходити необхідний матеріал доречно його використовувати.

У засіданні брали участь студенти коледжу:  Лісковацька Христина, Михайлишин Наталія, Святлош Вікторія, Киблиш Аліна, Лимар Олеся, Нич Леся, Матвіїв Юлія ( група ПО-41), Дудка Богдана, Матвіїв Оксана ( ПО-42), Най Вікторія, Немеровська Наталія, Курій Христина (ПО-43), Місик Марія, Чопик Анастасія (ПО-44), Вацюцяк Андріана, Бідак Віолетта, Гриб Юлія, Дзюба Вікторія, Криницька Ірина, Макітра Діана (ПО-23).
На засіданні гуртка студенти представляли експертів різних галузей знань. Це були : історики, екологи ,психологи. Кожна з груп висвітлювала власну точку зору на поставлену проблему засідання. Експертів з теології представляв отець Брийовський Миколай , який допомагав студентам робити логічні і влучні висновки.
До роботи відкритого засідання гуртка була залучена вся студентська та викладацька аудиторія , яка брала активну участь в обговоренні проблем сучасності.
Організатор заходу: викладач суспільних дисциплін Тишко Н.Й.