22 квітня 2016 року в місті Острог Рівненської області Національний університет «Острозька академія» провів ІХ Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

Метою олімпіади було підвищення інтересу школярів та студентів до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення школярів і студентів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Студентка групи ДО-11 Медзяк Олена взяла участь в олімпіаді. Вона підготувала науково-дослідницьку роботу на тему: «Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх», в якій зробила висновок:  « Справжня любов проявляється у вчинках, а не у словах. Ми можемо говорити багато хорошого, приємного, але коли йде мова про реальну допомогу, ми чомусь частіше відвертаємось, придумуємо невідкладні справи, робимо вигляд, що не почули.
Ми маємо навчитись допомагати людям, не відхиляти їх від себе. Хоча, можливо, така любов зробить нас вразливими, або нам доведеться переживати занепокоєння,  страждання. Ми знову згадуємо Страсті Ісуса Христа, бачимо, наскільки любов Спасителя є справжньою.

 

Господь просить любити один одного так, як Він любить кожного з нас, а це означає – віддавати тіло ідушу за своїх друзів. Якщо така любов проявиться у наших серцях, тоді ми заслужимо собі на життя вічне.

На прикладі ми маємо героїв Небесної Сотні і АТО. Багато хто з них загинув, закривши собою товариша, чи прикриваючи відхід у тил своїх побратимів. Вони своїм героїчним вчинком засвідчили вічність Ісусових слів: «Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх»».

Студентка групи ДО-11 Медзяк Олена отримала грамоту лауреата Всеукраїнської олімпіади за винахідливість у вирішенні ситуації на основі Святого Письма, яку вручив координатор ІХ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2016» , доктор педагогічних наук, професор Національного університету «Острозька академія» В.М. Жуковський.

Керівник науково-дослідницької роботи студента - викладач основ християнської моралі Войтків Леся Василівна.