Вже стало традицією 1 вересня у КЗ ЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені І. Филипчака» проводити настановчі конференції з питань організації різних видів педагогічної практики.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Л. Охріменко ознайомила присутніх з програмами, завданнями та розкладом практик, консультацій на 2016-2017 навчальний рік. Викладачі методик, керівники практик, педагогічні працівники базових навчальних закладів дали рекомендації щодо проведення уроків і занять. Директор коледжу В.Вантух підвів підсумок конференції та побажав студентам успішного проходження практики.

З 2 по 6 вересня 2016 року у КЗ ЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені І. Филипчака» відбулася науково-практична   конференція «Організація навчально-виховного процесу в початковій школі за оновленими програмами», ініціатором проведення якої була заступник директора з навчально-виробничої роботи Л. Охріменко. Протягом трьох днів студентів 4 курсу викладачі методик навчання ознайомлювали зі змінами в оновлених програмах, методичними рекомендаціями до викладання усіх предметів у початковій школі та критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів.