З  24.10.16р.  по  27.10.16р. у  Самбірському педагогічному коледжі пройшла  декада  образотворчого  мистецтва. В  період  декади  було  організовано  та  проведено  ряд  заходів  з  метою  зацікавлення студентів  образотворчим  мистецтвом, знайомства  з  творчістю  великих  художників, а  також  з  творчими  досягненнями  студентів віділення образотворчого мистецтва. У рамках програми декади 25.10. 16 р. пройшов ярмарок випічки «Солодка палітра». Відвідувачам пропонували придбати різноманітні смаколики, які підготували студенти груп ОМ-3 та ОМ-4 відділення «Образотворче мистецтво». Ярмарок організували викладачі Білик О.М. та Мількович Г.І.

  

    

 

26 жовтня, відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ «ПОДОРОЖ У СВІТ МИСТЕЦТВА».

Екскурсія на виставку творчих робіт студентів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, що проводилася у коледжі, залишила незабутні враження в учнів  і  вчителів із загальноосвітніх шкіл м. Самбора, Будинку учнівської творчості, Самбірської художньої школи. Відвідувачі виставки доторкнулися до прекрасного через знайомство з творчістю студентів та мали можливість переглянути презентацію  про відділення.

Організували виставку завідуючий відділенням образотворчого мистецтва Щерба М.А., Намяк І.І., Сокальський Д.І., Мількович Г.І.

 

 27 жовтня, завершилась декада образотворчого мистецтва художньо-театральною інтерпретацією

«У СВІТІ МИСТЕЦТВА».

Метою заходу було показати, що у   наш нелегкий час дуже важливо у студентських душах запалювати любов до прекрасного, до своєї країни та її звичаїв, до свого коріння та поглиблювати знання про національні та мистецькі цінності.  Отже, підводячи  підсумки  декади, студенти підтвердили, що  в  житті завжди  є  місце  творчості.

Провели мистецький захід викладачі: Мількович Г.І., ЗаріцькаЛ.І, Костецька Л.І. та студенти групи ОМ-1, ОМ-2, ОМ-3, ОМ-4