Вже стало добро традицією у Самбірському педагогічному коледжі імені Івана Филипчака проводити науково-практичні семінари, конференції, майстер-класи з різних методик навчання.

9 листопада 2016 року відбувся міжвузівський студентський науково-практичний семінар на тему «Використання ІКТ на уроках природознавства в початковій школі». Семінар організували викладачі циклової комісії природничих дисциплін Звоздяк Л.М. і Антонова Н.О. та доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного університету імені Івана Франка Стахів Л.Т.. В роботі семінару взяли участь студенти групи ПО-43 Самбірського педагогічного коледжу Гнатів Роксолана, Гнатів Руслана, Ляхович Іванна, Котовська Софія, Пукач Леся і студенти ДДУ групи ПОІ-42 Курах Василина і Кемуть Марія.

 

У своїх виступах студенти глибоко розкрили значення, переваги комп’ютерних презентацій, відео сюжетів, пізнавальних мультфільмів на уроках природознавства, показали як з допомогою ІКТ можна значно ефективніше використовувати дидактичні ігри та інтерактивні вправи, аргументовано довели, що застосовувати ІКТ в курсі вивчення природознавства створює широкий     спектр можливостей для реалізації дидактичної мети, розвитку творчості, формування образного мислення та виховання любові до навколишнього світу.