24 жовтня 2016 року в Самбірському педагогічному коледжі імені І.Филипчака відбулася зустріч студентів (групи ПО – 14,23,24, ФВ – 21) з батьками Героя Володимира Юричка – мамою Лілією Богданівною та батьком Володимиром Володимировичем.

Зустріч проходила під гаслом – «Дякуємо вам, Герої України».
            Викладач історії Леся Славич розповіла, як ідею української  державності пронесли і Січові Стрільці, і вояки УПА, і дисиденти, і учасники Майдану Гідності. «Пам’ять – це та сила, яка робить нас людьми, а націю – нацією.»

Викладач Тетяна Мацковська зі щемом у душі розказувала, як творив сам себе цей сонячний лицар – Володя Юричко.

Студенти зі сльозами на очах слухали мужню розповідь матері Героя. Пані Ліля говорила, як зростав їхній син, демонструвала медалі, якими посмертно нагородили Володю. Батько, п. Володимир, із теплою усмішкою згадував, як співав маленькому синові стрілецькі пісні. Ще змалечку Володю вчили любити своє, рідне.

 Юнак віддав своє життя за Україну, у якій «…ніхто не стріляє і не вбиває, ніхто не воює, а своє й чуже життя кожен цінує…» Про це читала вірш «Моя Україна» Юлія Щур (студентка групи ПО – 14) .
           Ніби й про Володимира слова з пісні: «Доля моя буде з Україною», яку виконала Вікторія Баран (студентка групи ПО – 14) .
     

 «Дякую тобі, Герою!» - такими словами з вірша зверталася до тих,хто разом із Володимиром Юричком віддав життя за Україну, Софія Гідей (студентка групи ПО – 23) .
 Особливу подяку студенти висловили батькам за те, що виховали справжнього Героя України.

 Ми будемо пам’ятати…