25 жовтня у КЗЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака» відбулося святкування «День дошкілля». Це вже стало традицією, оскільки 8 років поспіль ми святкуємо це чудове свято - урочисто, хвилююче та радісно.

Розпочалось із привітання гостей – діток садочка №8 разом з вихователями, музичним керівником Гриник Н.Г. і хореографом  Богомоловою А.О.

 

На відділенні є чотири групи. Першими виступила група ДО-21 (куратор Войтків Л.В.)  з філософською притчею про вихователя під назвою «Свічка», яка налаштувала слухачів на глибокі роздуми, щодо важливості професії вихователя, який повинен запалювати в дітях Віру, Надію і Любов.

Наступною на сцену вийшла не менш талановита група ДО-31(куратор Андрищак О.В.), яка розповіла казку «Дюймовочка» в якій студенти розкрила себе як співоча, танцююча й артистична група.

Група ДО-41(куратор Антонова Н.О.) взяла на себе найбільшу відповідальність - організатор свята, а також підготували фізхвилинку «Бегемотик», пальчикову гру «Пальчики».

І на завершення виступили іменинники, які отримали нове ймення – майбутні вихователі. Відбулася церемонія посвяти першокурсників, які дали урочисту обіцянку-клятву вихователя, яку проголосила найкраща, найсумлінніша, найвідповідальніша студентка групи ДО-41. Гучні оплески підтвердили що групу ДО-11(куратор Тишко Н.Й.) прийнято в дружнє товариство студентів-дошкільників. Цю подію відмітили святковим тортом.

З вдячним словом до студентського і викладацького складу дошкільного відділення за проведену роботу і даний захід звернулася заступник директора з виховної роботи (освіти) Білинська Ірина Яківна.