Студенти та викладачі коледжу долучилися до відзначення 98 роковин проголошення ЗУНР. Так, 26 жовтня 2016 р. студенти груп І-ІУ курсів були присутні на концерті  Заслуженого Прикарпатський ансамблю пісні та танцю України «Верховина» у Народному домі м. Самбора. Учасники ансамблю подарували глядачам чудесні музичні та хореографічні композиції, присвячені Січовому стрілецтву. Колектив справді є таким, що зберігає і примножує велику спадщину української культури.

Студентами групи ПО-23 було створено тематичну стіннівку, присвячену Листопадовому Чину.

31 жовтня 2016 р. студенти груп ПО-24, 42  взяли участь у міській урочистій академії з нагоди проголошення Західноукраїнської Народної Республіки в органній залі міста. З промовою на заході виступила викладач історії України Славич Л.В.

У Листопадовому Чині проявилася сильна воля українців до відновлення Національної держави, таким чином у 1918 р. українці продемонстрували світові невпинне прагнення мати власну державу.

  Це прагнення українського народу до державної незалежності пройшло через етапи УНР, Листопадового Чину,  Акту Злуки українських земель у 1919 р., Акту відновлення Української Держави  30 червня 1941 р., національно-визвольну боротьбу лицарів ОУН та УПА і привело до проголошення незалежності  24 серпня 1991 року. 

 

Участь молоді у таких заходах сприяє патріотичному вихованню та розвитку поваги до рідної історії.