15 листопада 2016 року 15.00 в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «День молитви за сиріт». В якому взяли участь група ДО-21. Найактивнішими були: Медзяк Олена і Заплатинська Юлія - ведучі,  Подолець Вікторія - поезія «Лілея», Грицеляк Марія - пісня «Таточко, мій тато», Скраба Діана - історія-розповідь «Я не сирота», Курник Олена організатор-дизайнер,  Лофій Марія- комп’ютерний режисер та ін..) під керівництвом  куратора Войтків Лесі Василівни кандидат філософських наук, викладач суспільних дисциплін.

На захід було запрошено гостей. Митрофорний протоієрей, магістр богослів’я отець Микола Брийовський, який розпочав захід з молитви.

 


Герговська Наталія Євгенівна, директор Самбірського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розповіла про те, що проблема сирітства з кожним днем стає все болючішою в наш час. Діти, які залишаються без сім’ї, без материнської ласки, не вміють її дати іншим. Адже всім відомо діти - це наше майбутнє. Ми дорослі зі свого боку повинні докласти максимум зусиль для того, щоб ці діти не втратили віру, надію та любов, яким не пощастило з рідними батьками. Наталя Євгенівна також дала відповіді на такі запитання: Що таке прийомна сім’я? Особливості прийомної сім’ї? Яка різниця між усиновленою і прийомною дитиною? Яка різниця між дитячим будинком сімейного типу і прийомною сім’єю? Які майнові права та інші права прийомних дітей? Хто здійснює контроль за діяльністю прийомної сім’ї? 

Наталія Ярославівна Білинська, практичний психолог, розповіла про дітей-сиріт коледжу, їхні проблеми і шляхи допомоги.

Пиріг Мирослава Іванівна, вихователь дитячого будинку «Рідний дім»(с.Корналовичі), детально розповіла про життя дітей-сиріт їхнього закладу, про їхню успіхи та закликала до спільної праці, а саме проведення вільного часу дітей-сиріт зі студентами коледжу.

Ведучі завершили захід  словами  «Віримо, що спільні молитви  та щирі починання приведуть  до великих перемін в житті кожного з нас в житті українського суспільства».

Зі словами подяки виступила Білинська Ірина Яківна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховання та Славич Леся Володимирівна, викладач-методист, голова циклової комісії суспільних дисциплін.