29 листопада студенти групи ДО-41провели майстер-клас «Дарунки літа-8» (на який було запрошено студентів молодших курсів відділення дошкільної освіти. Зі словом-настановою на добрий результат у спільній роботі виступила заступник директора з гуманітарної освіти і виховання І.Я.Білинська.

Дівчата четвертого курсу презентували найкращий досвід  («дарунки»), набутий ними під час літньої практики. Перший дарунок – «Музична папка»:  Ірина Гурин  запросила всіх на аутотренінгову казку-оповідку (релаксацію під звуки моря), Марина Коваль розповіла оповідку, в якій події, персонажі супроводжувала музичними ілюстраціями, а також дитячими піснями, які виконували студенти всіх дошкільних груп. Другий дарунок – фрагмент заняття «Сплетемо віночок дружби» продемонструвала Христина Пахолок, ознайомила з національним вбранням кримських татар (дівчат та хлопчиків), народними іграми, піснями.

       Особливо сподобалась глядачам яскраве  костюмоване дійство -- музична постановка  казки  «Вовк і семеро козенят» (дарунок третій) та запальний танок, який виконали Валентина Вовчик і Ганна Вовк  (дарунок четвертий):  танцювали всім залом.

       П’ятий дарунок – «Художні студії» підготували Ірина Сукретна та Христина Юрчишин. Дівчата демонстрували цікаві художні ідеї як на слайдах, так і безпосередньо демонструючи їх втілення  у власних роботах. Студенти всіх  груп (ДО-11, 21, 31, 41) взяли участь у створенні символів, які асоціюються з власними групами, у техніці пластилінографії. Цікавими були й їх коментарі до цих робіт.

      Справжній енергетичний заряд отримали учасники, спостерігаючи за спортивною розвагою  «Козацький змаг», в який взяли участь команди груп – «козаків»  з ДО-21 і ДО-31.  Веселі естафети (стрибки на фітболах, у мішках), нагороди для переможців (медалі і булаву) підготували студентки груп ДО-41 Паславська Михайлина і Валентина Вовчків.

      Ірина Сукретна ознайомила присутніх з презентацією про проходження нею літньої  педагогічної  практики.

       Організаційно-методичну допомогу у проведенні майстер-класу надала викладач педагогіки, кандидат педагогічних наук  Л.М.Рондяк.