Дирекція, педагогічний та студентський колективи вітають з Днем Збрoйних Сил усіх, хтo зі збрoєю в руках стoїть на стoрoжі України. З нагоди 25 -річчя ЗСУ до військовослужбовців м.Самбора з вітальною адресою звернувся  депутат Львівської обласної радидиректор Самбірського педагогічного коледжу імені Івана Филипчака Вантух  В. П. 

Студентський та викладацький колективи вшанували пам'ять та поклали квіти до меморіальної дошки  випускника педколеджу, воїна ЗСУ - Демковського Дмитра, який загинув в АТО.

Заступник директора з гуманітарної освіти Білинська І.Я. зазначила, що воїни ЗСУ героїчно захищають українські землі від агресора на Сході.  Викладачі та студенти коледжу разом з самбірчанами радісно зустрічали військовослужбовців-саперів , що повернулися з ротації в АТО  2 грудня 2016 року у повному складі. Та завжди з сумом і повагою будемо згадувати нашого випускника Дмитра Демковського, який служив у згаданій частині і загинув, захищаючи Батьківщину. хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героя.