1 грудня у Самбірському педагогічному коледжі відбулася година спілкування на тему: «Толерантність людини – найважливіша умова миру і згоди в сім’ї, колективі, суспільстві».
     Метою заходу  викладач суспільних дисциплін Тишко Н.Й. ставила познайомити студентів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку, вшановувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати номінативну культуру спілкування і взаєморозуміння, формувати терпимість до відмінностей між людьми.

Наталія Йосипівна та група  ДО-11 до заходу залучили студентів усіх відділень.
    Запрошені гості: о. Микола Брийовський, голова циклової  комісії суспільних дисциплін Славич Л.В., заступник директора з гуманітарної освіти  Білинська І.Я.
        Художні номери, чудові пісні підготували студенти групи ДО-11 : Коваль Вікторія, Ямборко Марія, Філей Марія, Шпак Христина, Дьолог Діана, Мельник Яна, Мадей Марія, Пованда Юлія. Завдяки  толерантності студенти зможуть зробити і свій колектив , і світ кращим, відкритим до взаєморозуміння.