20 грудня 2016 року у КЗЛОР “Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака” відбувся науково-методичний семінар-практикум “Особливості методики навчання інформатики у початковій школі”.  Організували семінар викладачі методики навчання інформатики Янчак О.В., Філіпова Т.П. та Темник М.В.

Розглядались  питання використання новітніх технологій навчання інформатики у початковій школі.

Гостями заходу були: Чопик Світлана, студентка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, яка висвітлила питання розвитку креативності молодших школярів (науковий керівник Шаран О.В., доцент кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка) та Голубець Микола, випускник коледжу, вчитель інформатики, який акцентував увагу на проблематиці вивчення інформатики у початкових класах малокомплектних шкіл.

Студенти IV курсу відділення початкової освіти Шпаківська Христина, Гнатів Роксолана та Гнатів Руслана розкрили такі теми: використання дидактичних ігор на уроках інформатики у початковій школі; програмне забезпечення початкового курсу інформатики та здоров’язберігаючі технології на уроках інформатики.

Підсумки семінару підвела Голова методичної ради, заступник директора з навчальної роботи Собковська О.М.