19 грудня 2016 року у День Святого Чудотворця Миколая до військовослужбовців частини А 3817 завітали студенти ІІ та ІІІ курсів Самбірського педагогічного коледжу імені Івана Филипчака.

Слід зазначити, що співпраця між військовими та педагогічним і студентським колективами налагоджена уже не перший рік. Адже саме у цьому навчальному закладі навчався сержант Дмитро Демковський, який служив за контрактом у нашому 703-му полку оперативного забезпечення та героїчно загинув липні 2015 року в районі населеного пункту Світличне Попаснянського району Луганської області. Ця важка втрата ще більше зміцнила дружбу військових з викладачами і студентами коледжу. Військовослужбовці приходять в коледж, проводять уроки мужності, сприяючи патріотичному вихованню молоді. Самі ж студенти й викладачі коледжу радують своїх захисників концертами, привітаннями з нагоди державних чи релігійних свят, теплим словом, листівками і малюнками солдатам, які перебувають у зоні АТО, теплими зустрічами військових після прибуття із району виконання бойових завдань.

Зворушливо теплим стало і свято Святого Миколая, ініційоване директором педагогічного коледжу Володимиром Вантухом та заступником з виховної роботи Іриною Білинською. Перед особовим складом у клубі військової частини виступили студенти під керівництвом викладача навчального закладу Степана Ліховина. Під час виступу, в рамках благодійної програми, звучали колядки та привітання захисникам із Новим роком та Різдвом Христовим. А студент групи ПО-31 Андрій Гаврилів, який виконував роль Святого Миколая, вручив воїнам-саперам подарунки. На завершення концерту військові заколядували разом із студентами відому коляду "Нова радість стала". Гості, які прибули до нас з власної ініціативи, отримали бурхливі оплески та грамоту від командира нашої військової частини.

Перебуваючи у залі під час виступу, мимоволі розумієш, що усі жертви, подвиги й мужність військовослужбовців частини під час захисту кордонів держави на її східних теренах не є даремними. Захисники завоювали велику любов й авторитет у жителів Самбора та навколишніх сіл, міст, містечок. Тож на душі стає так приємно і радісно від того, що народ вірить, поважає, шанує і знає - українська армія є на-дійним захисником від зовнішнього агресора. Громадяни переконалися, що вони такі ж звичайні люди у військовій формі, які ніколи не зрадять, не підведуть і навіть ціною власного життя захищатимуть спокій та мир свого народу. В такі моменти дуже хочеться вірити, що вже збулися слова великого пророка України Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА: народилася велика, нова, вільна українська сім'я і ось-ось збудуться інше пророцтво "І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі…".

У передчутті Нового року та Різдва Христового особовий склад військової частини А3817 висловлює щиру подяку усім, хто протягом 2016 року підтримував та допомагав у повсякденному житті, не забував про сім'ї військовослужбовців, які поклали життя за Україну, неодноразово відправляв допомогу воїнам у зону АТО. Усіх не перелічиш, але за зроблені добрі справи велика вам шана та низький уклін. Нехай новий 2017 рік принесе усім нам, насамперед, перемогу, мир, злагоду, благополуччя, а Новонароджене Дитятко Боже оберігатиме усіх українців від негараздів, запалить у наших серцях любов один до одного, до Батьківщини, та надасть наснаги для нових звершень в ім'я вільної, незалежної й ніким нескореної неньки України.