15 березня 2017 року у КЗЛОР “Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака” відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат економічних наук Вантух В.П.

О.М. Собковська, заступник директора з навчальної роботи, поділилася з досвідом формування освітніх і професійних компетентностей студентів в умовах педагогічного коледжу. У своєму виступі акцентувала увагу на роботі методичної ради та циклових комісій щодо організації навчально-методичної, навчально-дослідницької, творчої та проектної діяльності викладачів та студентів.

Оволодіння предметними, комунікативними, соціокультурними та фаховими компетенціями здійснюється через проведення науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів спільно з науковцями Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, випускниками коледжу, вчителями міста, району, області.

 

Викладач комп’ютерних дисциплін Шупер В.Й. ознайомив присутніх з використанням системи Moodle у навчальному процесі коледжу.

Психолого-педагогічний аспект організації навчального процесу висвітлили викладачі провідної циклової комісії. Рондяк Л.М., кандидат педагогічних наук, зробила акцент на організацію навчального партнерства, що передбачає систему взаємовідносин викладача та студента у навчальному процесі. Викладач педагогіки Мацковська Т.М. розглянула педагогічний аспект професіограми викладача вищої школи, проілюструвавши свій виступ створеним студентами коледжу відеокліпу. Практичний психолог Білинська Н.Я. звернула увагу на розвиток стресостійкості як профілактику емоційного вигоряння педагога.

Важливою інформацією з питань підготовки молодших спеціалістів поділився в  On-line режимі голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області  Дадак Р.М.

Учасники семінару відвідали музей народознавства коледжу, виставку творчих робіт студентів відділення образотворчого мистецтва, ознайомились з навчально-методичними напрацюваннями педагогічного колективу.