На засіданні педагогічної ради розглядалися важливі питання сучасної педагогічної освіти. Викладач педагогіки, кандидат педагогічних наук Рондяк Леся Михайлівна запропонувала для обговорення тему “Організація навчального партнерства викладача та студента”.

Вона докладно ознайомила з моделлю формування партнерських взаємин, детально проаналізувала принципи, на яких ґрунтується педагогіка партнерства. Головна мета таких взаємовідносин – якісна освіта, яка дасть змогу студенту реалізуватися у професії й особистісному житті.

Акцентувала увагу на нових технологіях: “Школа майбутнього” Кена Робінсона; “Перевернутий клас” професора фізики Гарвардського університету Еріка Мазура, практично довела перевагу цих технологій.

Особливої ваги набуває питання інтеграції навчальної та виховної діяльності у формуванні громадянської компетентності майбутнього педагога та вихователя ДНЗ. Саме на цьому акцентувала увагу у своїй доповіді заступник директора з виховної роботи Білинська Ірина Яківна.

 

В основу цієї роботи можна покласти слова Софії Русової: “Любов до рідної країни – це перший найкращий крок до широкої людської гуманності, це самоповага й бажання собі і іншим волі та незалежності”.

Залучення студентської молоді до духовних надбань національної культури, історії рідного краю відбувається як на заняттях, так і в позааудиторній виховній роботі.

Студенти коледжу відвідують садибу Івана Франка у селі Нагуєвичі, беруть участь у флешмобах: декламація поезії Шевченка, День вишиванки та ін..

Сформована громадянська компетентність відчувається у поезіях студентів:

Задивилась в мовчанні на образ святий

І чекала на відповідь в тиші німій.

У великих очах, на маленьких вустах

Прочитала я сказане Господом:

“Так, ти, учитель, навчатимеш учнів щодня”.

                          Іванна Смерик, студентка групи ПО-42

 

Виростила Україна-ненька

Мужніх, вірних хлопців-соколят,

Гордості навчила їх, рідненька,

Щоб ніколи на коліна не вставать.

                          Назар Костик, студент групи ПО-44