6-7 квітня 2017 року у Львові, у рамках туру, присвяченому 20-річчю видавництва Пірсон в Україні, було проведено серію семінарів Find Your Own Way of Teaching English.

На заходи завітали викладачі вищих та середніх спеціальних навчальних закладів із різних куточків України, а також з Польщі та Білорусії. Представниками від КЗЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака» були викладачі англійської мови – Зубрицька О. З. та Янківська О. С.

Учасників семінару привітав засновник та директор Міжнародної компанії «Дінтернал-Книга» - Шон Патрік Харті. Він розповів про історію заснування компанії та партнерства з всесвітньовідомим видавництвом Пірсон.

Семінари складались із 2-х сесій «The Wider World of English in Focus» та «Find Your Own Way of Teaching English with Technology», які проводились протягом двох днів. Досвідчений методист з Польщі Анна Колбушевська, представила новий підручник для учнів середніх класів «Wider World» та презентувала нове видання підручника для вивчення англійської мови у вищих навчальних закладах «Speakout». Пані Колбушевська поділилась своїми методами та прийомами, які найкраще використовувати для мотивації учнів та студентів при вивченні іноземної мови.

 

Старший методист компанії «Дінтернал-Книга» - Майкл Хадсон презентував нові розробки компанії Пірсон та методичні прийоми ефективного залучення студентів у процес навчання. А саме:

Електронна бібліотека вчителя – ePanel
Діагностичний тест Placement test
Діагностичний тест Progress test
Шкала для визначення рівня володіння англійською Global Scale of English
My English Lab.

Автор підручника «Focus» Вон Джонс, висвітлив насиченість даного навчального курсу сучасною лексикою та захопливими темами для підлітків. Наголосив на екзаменаційній спрямованості підручника для учнів старших класів, що допомагає готувати майбутніх випускників до різних видів іспитів ( як міжнародних, так і ЗНО).

Усі учасники семінару отримали цінні подарунки – книги «Focus», «Wider World», та велике задоволення від спілкування із провідними методистами видавництва Пірсон.