Понад 5 років в Самбірському педагогічному коледжі використовується для навчання студентів система MOODLE (модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище). Навчальна платформа призначена для об'єднання педагогів, адміністраторів і студентів в одну надійну, безпечну та інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища.

Встановив та обслуговує цю систему викладач комп’ютерних дисциплін Шупер Віктор Йосипович на базі одного з комп’ютерів коледжу. Доступ до неї може отримати кожен користувач Інтернет за адресою www.eduforme.org (Навчання для мене).

 

Основним об’єктом в MOODLE є навчальний курс. Викладачі мають змогу створювати свої навчальні курси, розміщувати лекційний матеріал, створювати інтерактивні завдання та тестувати студентів. Це дає можливість студентам вивчати навчальні предмети в будь-який зручний для них час. Вже розроблено більшість курсів по навчальних предметах в коледжі з циклу комп’ютерних дисциплін. Важливим є й те, що більшість практичних робіт створено у вигляді відеоуроків та розміщено на сервісі YouTube і відповідно у навчальних курсах.

Два роки на курсі «Інформаційні системи та мережі», що читається для студентів 4-го курсу відділення «Початкова освіта» з додатковою спеціалізацією «Оператор комп’ютерної техніки», вивчається методика використання цієї системи. Студенти створюють свої міні-курси, наповнюють їх ресурсами різного виду (сторінка, посилання, файл, книга), створюють глосарій, форум, урок та тест. В кінці курсу запрошують своїх колег та обговорюють методичні аспекти використання завдань для майбутніх учнів.