11 листопада 2014 року у педагогічному коледжі проведено відкрите заняття з теорії і методики фізичного виховання – майстер-клас уроку фізичної культури у 4-Б класі СШ № 8 з поглибленим вивченням англійської мови на тему «Методика проведення сучасного уроку фізичної культури у початкових класах».

Мета заняття: ознайомлення студентів з методикою проведення уроку фізичної культури у початкових класах; формування вмінь спостерігати і аналізувати урок фізичної культури; виховання у майбутніх учителів початкових класів інтересу та креативності щодо підготовки і проведення уроків фізичної культури у початкових класах.

Майстер-клас провів кандидат педагогічних наук, викладач-методист Кругляк О.Я. На інноваційному практичному занятті з теорії і методики фізичного виховання для студентів 3 курсу – майбутніх учителів початкової освіти і фізичної культури, які готуються до проходження педагогічної практики у школі, було представлено методику підготовки і проведення сучасного уроку фізичної культури у початкових класах. Практичний досвід підготовки, побудови і проведення уроку фізичної культури з молодшими школярами представила вчителька вищої категорії, вчителька-методистка СШ № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Попчук І.Я.

 

Підсумок майстер-класу відбувся у формі рефлексії на основі прийому  інтерактивного навчання «Відкритий мікрофон».

На занятті були присутні викладачі коледжу і вчителі початкових класів м. Самбора.