У нашому коледжі вже стало доброю традицією проводити відкриті уроки з різних предметів у початкових класах під час пробної практики.

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу, в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості вчителів. Це дозволяє закріпити і поглибити знання теорії, набуті вміння і навички, які  необхідні для майбутньої самостійної роботи.

8 листопада 2014р. на базі Самбірського педагогічного коледжу відбувся республіканський семінар викладачів іноземних мов педагогічних коледжів. Лариса Мелькович, викладач англійської мови, поділилася досвідом методики проведення занять із застосуванням інноваційних технологій на уроках іноземної мови у початкових класах.

Оксана Голодянка, студентка групи ПО-44, провела відкритий урок англійської мови на тему «Мій домашній улюбленець» у 2-А класі СШ№ 8 м.Самбора. Студентка практикантка доцільно використала різноманітні методи і прийоми навчання, стимулювала активну пізнавальну мовну діяльність учнів. Ефективно використовувала парні, комбіновані форми роботи, які сприяли формуванню мовних умінь і навичок. Під час аналізу уроку було відзначено раціональне використання аудіовізуальних способів навчання та інтерактивних технологій. Практикантка спрямовувала мовну діяльність школярів на автоматизацію умінь і навичок вимови, діалогічного мовлення, читання.

Викладач-методист педагогічної практики оцінює самостійне проведення занять з англійської мови згідно з вимогами до уроку та заняття з іноземної мови, його комунікативну спрямованість та результативність.

Саме педагогічна практика з додаткової спеціальності «Вчитель англійської мови в початковій школі» є важливим компонентом професійної підготовки майбутнього педагога.