17 березня 2015 року у м. Самборі на стадіоні імені Л. Броварського відбулися міські змагання серед допризовної молоді відповідно до Положення про обласні комплексні змагання, присвячені Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини та з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах. 

Основним завданням проведення змагань є виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганда здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом.

До участі у змаганнях допускалися учні загальноосвітніх шкіл та студенти вищих навчальних закладів 1998-2000 років народження.

 До програми змагань входили:
-    біг 100 м;
-    метання гранати Ф-1 на дальність;
-    стрільба з пневматичної гвинтівки;
-    підтягування на перекладині;
-    біг на 3000 м.

У змаганнях взяла участь команда  студентів КЗЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака» у складі:
Краснокутський Сергій ФВ-11
Паславський Василь ФВ-11
Теплий Павло ФВ-11
Кулінич Юрій ФВ-21
Прищепко Ярослав ФВ-21
Теплий Віталій-Дмитро ФВ-21

Команду до змагань готували викладач фізичної культури Лимар В.В. та викладач захисту Вітчизни Славич І.В.

Команда студентів педагогічного коледжу стала переможцем міських змагань  серед допризовної молоді, зайнявши І-ше місце серед 11-ти команд-учасниць.  Студенти Кулініч Юрій,  Паславський Василь та Теплий Павло стали лідерами в особистому заліку та були зараховані до складу міської команди, яка представила м. Самбір на обласному турі змагань.
Головний суддя змагань у м. Самборі В. Яцківський та заступник міського голови Ю.Леськів нагородили команду педколеджу почесним дипломом, а учасників грамотами міської ради.