25 листопада студенти групи ДО-41провели майстер-клас «Дарунки літа-7» (він проводиться щороку, вже всьоме), на який було запрошено колег-студентів молодших курсів. Дівчата-четвертокурсниці презентували свій найкращий досвід, здобутий під час літньої педагогічної практики у дошкільних навчальних закладах : на сцені завзято працювали Білосніжка і педагогічна команда веселих гномів.
Оскільки майбутнім вихователям вперше довелося проводити свята і розваги з дошкільнятами, особливої уваги на майстер-класі дівчата надали саме цій темі. Вони продемонстрували яскраві фрагменти: свята Бантика (Вікторія Проскурняк), кульмінацією якого стало дефіле учасниць з груп ДО-11,21,31 з найрізноманітнішими бантами; розваги-квесту (Соломія Федчак, Марія Мулега, Тетяна Саврун), в якій «дітям» пропонувалися загадки від Лісовика (Марія Подолець), музичні запитання — від Феї (Мар’яна Цихоцька), гра «Відгадай на смак» від Білосніжки (Вікторія Ягідка); спортивної розваги (Марія Подолець), в якій взяли участь команди учасників із груп ДО-31 і ДО-21.
Веселий флешмоб із залом розучила Іванна Будка, а пісню «Якщо весело тобі» англійською мовою – Ангеліна Рошко.

Творчі ідеї для вмілих дитячих пальчиків запропонувала Ольга Олійник. Наприклад, як з одноразових стаканчиків виготувати настільний театр для інсценівки казки «Ріпка». А ще цікавою виявилася пропозиція Ольги представникам молодших курсів надати художнього образу дискам та обіграти їх.
А Лілія Машталір запросила присутніх переглянути відеофрагменти тижня безпеки (ДНЗ № 9), в якому наші студенти взяли активну участь. Присутнім було цікаво побачити, як з дітьми цього закладу спілкувалися сапери та пожежники, підказуючи їм, як чином треба дотримуватися правил безпечної поведінки. Яскравим завершенням майстер-класу стало виконання дівчатами, які проходили практику в ДНЗ №9, танцю вогню (з ним вони виступали на тижні безпеки).


Секрети про труднощі літньої практики, поради для майбутніх практикантів від сімох дотепних гномів збирала ведуча майстер-класу Вікторія Ягідка (Білосніжка). Музичний супровід, змістовний відеоряд з фрагментів презентацій з літньої практики підготувала Одарка Пацкан, а запрошення-оголошення – Олена Михайлечко.
Яскраве оформлення залу, костюми учасниць, їхня позитивна енергетика, артистичність, цікаві ідеї – все сприяло тому, що всі його учасники отримали пречудовий досвід та емоційне задоволення. Так оцінила підготовку майстер-класу завідувач відділення дошкільної освіти О.К. Сколець та вказала на роль керівників практики у здобутті позитивного досвіду студентами. Провідний консультант у підготовці майстер-класу «Дарунки літа-7» – викладач педагогіки, кандидат педагогічних наук Л.М.Рондяк.